woensdag 16 augustus 2017

Start nieuwe lessenreeks Argentijnse Tango

OPGELET: Vanaf deze reeks is er op zondag geen les meer. Enkel op dinsdagavond.

Op dinsdag 5 september gaan we weer van start met een nieuwe lessenreeks Argentijnse Tango. Vanaf 20:00 uur tot 23:30 uur kan je kennis maken met onze school en de tango muziek. Maar vooral met de dans zelf. Tijdens deze avond zal er een gratis initiatieles gegeven worden zodat je al eens kan zien of Tango wel iets voor jou is.


Tangoschool 2 Amigos bestaat reeds 17 jaar...
 
Opgericht in 2000 als eerste Tangoschool in de Kempen. Zelf hebben we meer dan vijfentwintig jaren danservaring. Onze Tango-mosterd zijn we in Argentiniƫ gaan halen. Maar ook bij Argentijnse Maestro's ergens in Europa. Of bij Belgisch en buitenlandse topdansers -lesgevers. Zo hebben we met onze Tangoschool 2 Amigos een reputatie opgebouwd bij deze toplesgevers een prima kwaliteit af te leveren. M.a.w. onze leerlingen slaan absoluut geen mal Tangofiguur in de "Grote Tangoscholen"...
 
Onze sterke punten zijn geduld, passie en kennis...
 
 Onze lessen volgen een vast stramien. Na het in-dansen herhalen we wat de vorige les geleerd is. Daarna wordt een variatie of nieuwe figuur aangeleerd. Deze wordt uitvoerig ingeoefend. Met veel aandacht op houding, ritme, leiding en volgen... Geduldig maar toch gepassioneerd leiden we onze leerlingen door naar een hoger niveau...
 
Onze lessen duren een uur en gaan op dinsdagavond door in De Djoelen te Oud-Turnhout.

Kom je, breng dan zeker een partner en een paar schoenen met lederen zool mee. Vooral geen rubberen zolen. Onze lessen gaan door in De Djoelen, Steenweg op Mol 3 Oud-Turnhout. In een ruime luchtige zaal met parketvloer. We maken onze zaal steeds weer gezellig. Je kan dan met de medeleerlingen voor- en/of nakaarten over het aangeleerde figuur. Of gewoon lekker keuvelen... 2 Amigos is meer dan een Tangoschool. Het is een echte vereniging!

Geen opmerkingen:

Een reactie posten